drewno Pale

O nas 

 

White Branch


Projektowanie designerskich mebli ogrodowych i podwieszanych drewnianych sufitów


Z połączenia polskiej pasji i hiszpańskiego temperamentu powstała MM ARTWORK, firma zajmująca się projektowaniem designerskich mebli ogrodowych, podwieszanych sufitów z egzotycznych gatunków drewna. Duet założycieli od lat działa ramię w ramię, podnosząc komfort życia swoich klientów. To niezwykle zacne grono, do którego z dumą zaliczamy naszych kontrahentów z gorącego Półwyspu Iberyjskiego. 
Projektujemy drewniane sufity oraz komfortowe leżaki, ławy, pergole i stoły do ogrodów. Nie zliczymy, ile tarasów przynależących do willi na Majorce, Minorce i Ibizie zdobią nasze meble ogrodowe. Wykonaliśmy je na zamówienie osób prywatnych ceniących sobie wygodę podczas wypoczynku na łonie natury, jak również dla restauratorów, hotelarzy i deweloperów. Z ogromną przyjemnością stworzymy coś wyłącznie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach!


Meble z Polski, które pokochała Hiszpania


Po sukcesie w Hiszpanii przychodzi czas na Polskę. Chcemy dostarczać naszym klientom luksusowe meble ogrodowe i podwieszane sufity wykonane z egzotycznych gatunków drewna – zupełnie inne niż te dostępne w powszechnej sprzedaży. Ich jakość i design nie zawsze spełniają oczekiwania, a standardowe rozmiary utrudniają ergonomiczne rozplanowanie strefy relaksu.
Wyobraź sobie, jak przyjemny jest wypoczynek na rozgrzanym od słońca leżaku, w otoczeniu eleganckich foteli i krzeseł wprost zachęcających do spotkań z przyjaciółmi. Taki obraz nie musi być już tylko wyrazem tęsknoty za urlopem! Teraz może stać się Twoją codziennością.
Bez względu na to, czy do zaaranżowania masz skąpany w bujnej zieleni ogród, taras w domku nad jeziorem czy balkon w apartamencie w bloku – zrealizujemy każdy projekt, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. 
Skontaktuj się z nami, opowiedz nam, jaki masz pomysł i o czym marzysz.

Z przyjemnością i zaangażowaniem podejmiemy próbę jego spełnienia!